Eladó üdülő/nyaraló Oroszlány 13 000 000 Ft

Leírás

???? Menekülj a városi zajból a természetbe: Hangulatos kerti ház eladó!
Eleged van a tömblakásból? Szeretnéd a hétvégéidet madárcsicsergésben, a saját fád termését szüretelve tölteni?

Eladásra kínálunk egy csendes, nyugodt környezetben található ingatlant, amely kiváló lehetőség mindazoknak, akik egy kis "énidőre" vágynak, vagy akár állandó lakhatásban gondolkodnak a várostól mindössze 10 perc autóútra.

✨ Miért érdemes ezt választanod?
- Kiváló lokáció: A városi forgatag csupán 10 perc autóval vagy biciklivel, mégis teljes nyugalomban élvezheted a természetet.
- Biztonságos környék: A területen sokan életvitelszerűen kint laknak, így a környék lakott, rendezett és biztonságos. A szomszédok figyelnek egymásra és a környezetükre.
- Gyümölcsös kert: A 1479 nm-es telken 25 db gondozott gyümölcsfa biztosítja a saját termést, a friss levegőt és az árnyékot.
- Fejleszthető otthon: A 45 nm-es épület kis ráfordítással és fantáziával igazi kis ékszerdobozzá varázsolható.

???? A főbb paraméterek:
- Telekméret: 1479 nm (beépíthetőség: 6%).
- Ház: 45 nm, amelyben konyha, szoba és kamra került kialakításra.
- Tartozik hozzá: pince, tetőtér és egy hangulatos terasz is.
- Melléképületek: 22 nm-nyi tárolókapacitás.

Közművek: Villany bekötve. A vezetékes víz a telekhatáron található (rákötés folyamata egyszerű), emellett jelenleg egy gyűrűs kút biztosítja a vízellátást.

???? Fontos tudnivalók:
Az ingatlan kifüggesztésköteles, így a vásárlás folyamata az ilyen típusú földterületeknél megszokott jogszabályi keretek között zajlik. Ez egy kiváló, hosszú távú befektetés vagy családi pihenőhely.

Szeretnéd megtekinteni?
Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, ha vágysz egy saját zöld szigetre a város közelében! Várom megtisztelő hívásodat vagy üzenetedet:

Üdvözlettel,

Török Brigitta
Ingatlanreferens
???? 06 30 233 5550
???? [email protected]
???? www.dot-ing.hu

Üdülő/nyaraló részletei

Ár: 13 000 000 Ft
Méret: 45 négyzetméter
Azonosító: 11615181
Irodai azonosító: 9854
Cím: Oroszlány
Telek: 1479 Négyzetméter
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Jelleg: Üdülő
Egész szobák: 2

Így keressen budapesti ingatlant négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a budapesti ingatlanok
listáját
Válassza ki a megfelelő
budapesti ingatlant
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra