Eladó lakás Budapest XXI. ker 70 900 000 Ft

Leírás

Eladó nagy erkélyes lakás Csepel közkedvelt lakóparkjában

Van az a lakás, ahol nem kell választani a városi kényelem és a nyugodt otthonérzet között. Ez a 50 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti lakás Csepel belvárosában, a keresett Rákóczi Liget társasházban található, kitűnő közlekedési lehetőségekkel (3 perc a hév megálló) mégis kellemesen elszakad a környék nyüzsgésétől.

A 2008-ban épült Rákóczi Liget több impozáns épületből álló, modern lakóparki környezetet kínál. A társasházhoz mélygarázs, játszótér és kutyafuttató is tartozik, így a mindennapok kényelmesen és praktikus keretek között telnek. A lakópark környezete és a lépcsőház rendezett, állandó felügyelettel ellátott.

Az ingatlan az épület 4. emeletén helyezkedik el, egy különleges, hajó formájú lépcsőházban. A lakás egyik legvonzóbb pontja, hangulatos erkély, amely részben a társasház belső udvarára, részben a budai panorámára néz. Itt reggel kényelmesen elfér egy kávé, este pedig egy nyugodt levezetés a nap végén. A lakáshoz vásárolható egy 3,7 m2-es tároló és egy mélygarázs parkolóhely.


A környék infrastruktúrája kiváló: a Csepel Pláza, bevásárlási lehetőségek, pékség, éttermek, konditerem, posta és orvosi rendelő mind könnyen elérhetők. A busz- és HÉV-megálló mindössze körülbelül 3 perc sétára van, így a város többi része gyorsan megközelíthető.

Főbb jellemzők:
2 szoba
fürdőszoba és külön mosdóhelyiség
4 emeleti elhelyezkedés
tágas erkély
fan-coil fűtés és hűtés
2008-ban épült társasház
rendezett lakóparki környezet
busz és HÉV kb. 3 perc sétára
opcionálisan vásárolható saját tároló és mélygarázs parkolóhely

Ha olyan lakást keres, ahol a központi elhelyezkedés, a praktikus méret, a csendes erkély és egyszerre adott, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megnéznie.

Amennyiben Ön nem ingatlanos, további információért és megtekintési időpont egyeztetéséért keressen bizalommal!

Lakás részletei

Ár: 70 900 000 Ft
Méret: 50 négyzetméter
Azonosító: 11622558
Erkély mérete: 7.00 négyzetméter
Emelet: 4. emelet
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Fan coil
Ingatlan állapota:
Építési év: Új építésű
Elhelyezkedés: Lakópark
Tulajdonviszony: Saját
Bútorozott: Bútorozott
Kilátás: udvari
Kert: Nincs
Egész szobák: 2
Nappalik: 1

Egyéb jellemzők

  • Erkély
  • Garázs
  • Klíma
  • Lift
  • Pince
  • Tároló

Térkép


Így keressen budapesti ingatlant négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a budapesti ingatlanok
listáját
Válassza ki a megfelelő
budapesti ingatlant
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra