Eladó lakás Budapest VII. ker 114 000 000 Ft

Leírás

Eladó napfényes lakás Budapest szívében a Dohány utcai Zsinagógánál !

Egyedülálló lehetőség kínálkozik azok számára, akik szeretnének részesei lenni Budapest lüktető, történelmi belvárosának. A lakás az V. kerület határán helyezkedik el, így egyszerre biztosítja a főváros szívének közelségét és a kulturális, gasztronómiai élmények teljes tárházát.
A Dohány utcai Zsinagóga monumentalitása, a Deák tér sokszínűsége, a Károlyi-kert zöld nyugalma és a Gozsdu-udvar vibráló éjszakai élete mind karnyújtásnyira, mégis egészséges távolságban található. Itt a városi pezsgés és a mindennapi kényelem tökéletes egyensúlya várja új tulajdonosát.

Az ingatlan jellemzői:
- 2. emeleti, de 3. emeleti magasságnak felel meg és közvetlenül a liftből kilépve első lakásként közelíthető meg
- Világos, napfényben úszó terek, 3,2 méteres belmagasság
- Kiváló elrendezés, minden helyisége ablakos, igény szerint könnyedén alakítható
- Fűtés: házközponti, egyedi mérőórával a radiátorokon – korszerű és kényelmes
- Felújítandó állapotban, így új tulajdonosa saját ízlése szerint formálhatja
- A ház belső homlokzata frissen megújult
- Meleg víz: villanybojler
- Közös költség 45.000.-Ft/hó - tartalmazza a korlátlan vízhasználatot és a fűtés költségét is.

Elhelyezkedés és környék:
A lokáció páratlan: néhány perc sétára található a Deák Ferenc tér, az Astoria és a város legfontosabb közlekedési csomópontjai, így az M1, M2 és M3 metróvonalak, valamint számos buszjárat is könnyedén elérhető. A közelben kávézók, éttermek, boltok, patikák, valamint iskola és óvoda biztosítják a mindennapok kényelmét. A Duna-part pedig alig tíz percnyi sétára hívogat, akár reggeli futásra, akár esti sétára.

Kiváló választás:
- Befektetőknek, akik értékelik a belvárosi lokáció biztos értékét és a kiadásra kiváló adottságokat
- Külföldi vásárlóknak, akik szeretnének Budapest kulturális központjában élni vagy befektetni
- Vidékről érkezőknek, akik egy második otthont keresnek a főváros szívében
- Vállalkozóknak, akik reprezentatív irodát alakítanának ki

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan és kérdése van vagy személyesen is szeretné megtekinteni, várom hívását egyeztetés céljából.
(PM)

Lakás részletei

Ár: 114 000 000 Ft
Méret: 78 négyzetméter
Azonosító: 11566981
Irodai azonosító: 387553
Cím: Károly körút
Emelet: 2. emelet
Építőanyag: Tégla
Fűtés jellege: Házközponti (egyedi mérővel)
Ingatlan állapota: Felújítandó
Komfort fokozat: Dupla komfort
Építési év: 50 évesnél régebbi
Tulajdonviszony: Saját
Kilátás: panorámás
Egész szobák: 2
Fél szobák: 1

Egyéb jellemzők

  • Erkély
  • Garázs
  • Lift
  • Pince
  • Tároló

Térkép


Így keressen budapesti ingatlant négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a budapesti ingatlanok
listáját
Válassza ki a megfelelő
budapesti ingatlant
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra