Eladásra kínálunk egy erősen felújítandó, tégla szerkezetű ingatlant, mely két külön nyíló szobából áll. Az ingatlan mérete és ára kiemelkedő lehetőséget jelent befektetők és otthont keresők számára egyaránt. Különlegessége, hogy a konyha nem a főépület része, hanem egy különálló nyári konyhaként funkcionál. A nappaliban akár kialakítható.
Ez az ingatlan remek választás lehet azok számára, akik nem riadnak vissza egy kis kihívástól, és szívesen vállalják annak minden előnyét és lehetőségét. Ha Ön is közéjük tartozik, ne habozzon, lépjen velünk kapcsolatba még ma, hogy személyesen is megismerkedhessen ennek az egyedülálló ingatlannak az adta lehetőségekkel!
Az ingatlan erősen felújítandó állapota kétségtelenül befektetést és munkát igényel, azonban ezáltal lehetőség nyílik egy teljesen egyedi, az új tulajdonos ízlésére szabott otthon kialakítására. Tégla szerkezetének köszönhetően pedig hosszú távú, stabil alapot nyújt a jövőbeni tervekhez.
További információért vagy megtekintésért, hívjon bizalommal.
Elsősorban Baranyai ingatlanok eladásával, vételével kapcsolatban állok rendelkezésére, de bérbeadással is foglalkozom. Ha a vételhez hitelre, CSOK+-ra, FALUSI CSOK-ra, BABAVÁRÓRA, ügyvédre, energetikai tanúsítványra van szüksége, kérem hívjon! További információkért hívjon bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!
Referencia szám: HZ058182-NOK
| Ár: | 9 900 000 Ft |
| Méret: | 57 négyzetméter |
| Azonosító: | 11593543 |
| Irodai azonosító: | HZ058182-5126174 |
| Cím: | Sellyei eladó 57 nm-es ház |
| Telek: | 889 négyzetméter |
| Ingatlan állapota: | Felújítandó |
| Jelleg: | családi ház |
| Építőanyag: | Tégla |
| Fűtés jellege: | Egyéb |
| Kor: | 50 évesnél régebbi |
| Szintek száma: | Földszintes |
| Egész szobák: | 3 |