Eladó családi ház Budapest XVI. ker 499 000 000 Ft

Leírás

Két különálló épület egy telken – luxusvilla és apartmanház eladó Budapest XVI. kerületében!

Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a XVI. kerületben kínálunk eladásra egy igazán különleges ingatlant: egy 1363 m²-es, parkosított telken két teljesen különálló épület kapott helyet – egy minden igényt kielégítő luxusvilla és egy azonnal hasznosítható, háromlakásos apartmanház.

A főépület egy háromszintes, 420 m²-es, exkluzív kialakítású luxusvilla, amely a kényelmet és az eleganciát ötvözi. A tágas, világos belső terek mellett a ház külön wellness-részleget is kínál – beltéri medencével és szaunával –, így otthonában élvezheti a nyugalmat és a feltöltődést. A villa kialakítása ideális akár egy nagycsalád, több generáció együttéléséhez, vagy reprezentatív céges központként is kiválóan működhet.

A telek másik oldalán található egy különálló, 255 m²-es apartmanház, amely három külön bejáratú lakásból áll. A földszinten egy ~55 m²-es és egy ~80 m²-es lakás, az emeleten pedig egy tágas, ~120 m²-es otthon került kialakításra. Az ingatlan jelenlegi állapotában is azonnal bérbe adható, így kiváló lehetőséget nyújt passzív jövedelem szerzésére. A lakások közös mérőórás rendszerrel működnek, de igény esetén szétválaszthatók, ezzel is növelve a befektetési rugalmasságot.

A telken emellett egy 96 m²-es garázsépület is található, amely 3-4 autó kényelmes elhelyezésére alkalmas, illetve vállalkozási célra is könnyen átalakítható – legyen szó műhelyről, irodáról vagy akár külön üzleti egységről.

Ez az ingatlan valóban egyedi lehetőséget kínál: egy telken két teljes értékű épület, külön funkciókkal – az egyik prémium otthonként szolgál, a másik pedig stabil jövedelemforrásként. Kiváló választás családi birtoknak, befektetésnek vagy vállalkozás székhelyének is.

Ha Ön olyan ingatlant keres, amely egyszerre kínál életminőséget, teret és megtérülést, akkor ez a lehetőség Önre vár.
Keressen bizalommal, és tekintse meg személyesen ezt a kivételes ingatlant!

Családi ház részletei

Ár: 499 000 000 Ft
Méret: 420 négyzetméter
Azonosító: 11573558
Irodai azonosító: 14454
Cím: Bp. Diósy Lajos utca
Telek: 1332 négyzetméter
Ingatlan állapota: Felújított
Jelleg: családi ház
Építőanyag: Kérdezzen rá a hirdetőtől »
Szintek száma: Földszint + tetőtér
Egész szobák: 16

Egyéb jellemzők

  • Beépíthető tetőtér
  • Melléképület
  • Pince
  • Terasz

Így keressen budapesti ingatlant négy egyszerű lépésben. Csupán 2 perc, kötelezettségek nélkül!

Szűkítse a budapesti ingatlanok
listáját
Válassza ki a megfelelő
budapesti ingatlant
Írjon a hirdetőnek
Várjon a visszahívásra