Eladó családi ház Budapest XXI. ker, 55 000 000 Ft, 95 négyzetméter
55 000 000 Ft
családi ház, 95 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Ingatlan állapota:
Felújítandó
Értékesítés típusa:
eladó
Ingatlan típusa:
családi ház
Település:
Budapest XXI. ker
Telekterület típusa:
négyzetméter
Csak a mi ingatlanirodánknál elérhető ajánlat!
Két lakás kialakítására is alkalmas felújítandó/bontandó családi ház Csepelen – kiváló lehetőség befektetőknek, építkezni vágyóknak!
Eladó egy 95 m²-es, tégla építésű családi ház, amely jelenlegi elrendezésének köszönhetően könnyedén két önálló lakássá alakítható. A melegvíz-ellátás villanybojlerrel történik.
Az ingatlan egy 272 m²-es telken található, felújítandó vagy bontandó állapotban, így ideális választás lehet:
• új ház építésére,
• kétlakásos megoldás kialakítására,
• befektetési célra.
Főbb jellemzők:
• 3 szoba
• 2 fürdőszoba
• Gázcirkó fűtés
• Villanybojler meleg vízhez
• 18 m² pince
• 24 m² garázs
• Tégla építés, 1940-ben épült
A telek osztatlan közös tulajdon, melyen található még egy 80 m²-es különálló ingatlan is – ez nem eladó, ott jelenleg laknak. A két ingatlan külön közművekkel és mérőórákkal rendelkezik.
Csendes, jól megközelíthető környék, kiváló fejlesztési potenciállal.
Ne maradjon le erről a kizárólagosan nálunk elérhető lehetőségről – keressen bizalommal a részletekért vagy a megtekintés egyeztetéséhez!
https://budapest.ingatlan.hu/elado/haz/budapest-xxi-ker/55-millio-ft;95-negyzetmeter;3-szoba;cirko-futes/11571437