Eladó lakás Budapest VII. ker, 62 900 000 Ft, 45 négyzetméter
62 900 000 Ft
lakás, 45 négyzetméter
Komfort fokozat:
Összkomfort
Értékesítés típusa:
eladó
Település:
Budapest VII. ker
Építési év:
50 évesnél régebbi
Eladó napfényes, 2. emeleti lakás a Városliget szomszédságában !
1900-as évek elején épült, rendezett, jó- és összetartó lakóközösségű házban kínáljuk megvételre ezt a tágas, nagy ablakfelületű szobával rendelkező, délnyugati fekvésű, világos lakást. A fás utcára néző ingatlan természetes fényben fürdik szinte egész nap, így ideális otthon a fénykedvelők számára.
A lakásban a közelmúltban tisztasági festés és padlócsere történt, a villanyvezetékek pedig 8 éve újultak meg (3x16A), biztosítva a kényelmes, modern használatot. A belmagasság 3,5 méter, amelynek köszönhetően a kisebbik szoba teljes méretében galéria került kialakításra (alul és felül ablak van), felhajtható lépcsővel, a nagyobbik szoba igény szerint szintén galériázható, így rendkívül rugalmas elrendezést biztosít.
Közös költség: 22.000.-Ft/hó - vízóra van.
A lakás tulajdoni lapon egyszobásként van nyilvántartva.
A ház folyamatos felújítás alatt áll, eddig az alábbiak történtek meg:
Villanyvezeték az emeletekig
Gázvezeték a lakásokig
Tetőrész felújítása
Emeleti függőfolyosó korszerűsítése
Lépcsőház részleges festése
Környezet: A lakás mindössze 2 perces sétára található a Városligettől, így a természet közelsége garantált. A környéken számos bolt, étterem és kávézó várja a lakókat, míg óvoda, iskola, bölcsőde, valamint az Állatorvosi Egyetem is egy-két utcányira található.
Közlekedés: A tömegközlekedés kiváló, a közelben 1-2 perces sétára megtalálható a 79-es troli és több buszmegálló. A Hősök tere és a Keleti pályaudvar 10-15 perces sétával elérhető, ahol az M1, M2, M3 metróvonal, számos busz, trolibusz és villamos biztosít gyors összeköttetést a város bármely pontjával.
Ez a lakás ideális választás azoknak, akik értékelik a napfényes tereket, a barátságos közösséget, és a zöld közelségét a belváros szívében, ugyanakkor bérbe adás szempontjából is kiváló választás a belváros és az egyetem közelsége miatt is.
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan és kérdése van vagy személyesen is szeretné megtekinteni, várom hívását egyeztetés céljából.
(PM)
https://budapest.ingatlan.hu/elado/lakas/budapest-vii-ker/63-millio-ft;45-negyzetmeter;2-szoba;tegla-epitesu/11562699